Kooperativa pojišťovna úrazové pojištění

By | 18.10.2014

Úrazové pojištění je vůbec jedním z nejrozšířenějších pojištění, které spadá do úrovně dobrovolných (nepovinných) pojištění. My se Vás snažíme pravidelně informovat o nových nabídkách a výhodných smlouvách u tuzemských i zahraničních společností. Dnešek potom nebude výjimkou, neboť se dnes zaměříme na Kooperativu a její úrazové pojištění.

Úrazové pojištění je pro Kooperativu základ

Kooperativa dává o sobě poslední dobou vědět zejména z poměrně vtipných reklamních shotů v televizi, ale i na billboardech na dálnici apod. Úrazové pojištění je jednou z nejzákladnějších nabídek a Kooperativa, jakožto pojišťovna, si na něm do jisté míry zakládá. Sama společnost se prezentuje tím, že pojištění lze sjednat pro každého, lze ho velmi upravit a nastavit tak, aby fungovalo specificky pro každého jedince – můžete si tak nastavit pojištění pro různé důsledky a v průběhu pojištění je dokonce měnit.

 5 základních důsledků zranění

V základu lze pak sjednat pojištění na základních 5 důsledků Vašeho úrazu – smrt následkem úrazu (také známé jako životní pojištění), trvalé následky po úrazu, tělesné poškození způsobené úrazem (klasicky zlomená ruka apod.), pracovní neschopnost následkem úrazu a na konec pobyt v nemocnici následkem úrazu.

 Vyplácení pojistného

Pojistné je potom vypláceno buď měsíčně, čtvrtletně, pololetně, nebo ročně. Do jisté míry záleží na závažnosti a rozsahu zranění. Naopak při pojištění hospitalizace a pracovních neschopnosti se pojistné vyplácí denně (vhodné pro klienty, jež si normálně nemohou dovolit platit pobyt v nemocnici). Na stránkách koop.cz najdete všechny potřebné dokumenty, které odpoví na Vaše další případné otázky. Samozřejmostí je pak výčet podmínek, výplatní struktura apod.

 Nejlepší je zajít na pobočku

Sjednat pojištění si můžete buď na kterékoliv pobočce (síť poboček najdete rovněž na zmiňovaných stránkách koop.cz), na telefonním čísle 841 105 105, či si můžete sjednat pojištění online. Za pomocí vyplněných údajů si můžete spočítat, na kolik by Vás zhruba (velmi důležité slovo) mělo pojištění vyjít a následně tak získáte představu o tom, jestli se Vám služby od Kooperativy vyplatí, či nikoliv. Důrazně však doporučujeme navštívit pobočku, kde Vám pracovníci rádi poradí s výběrem.