Servis24.cz přihlášení – osobní účet

ReklamaAni dnešek nebude výjimkou a i tentokrát jsme si pro Vás připravili další tip ze světa financí a internetového bankovnictví. V předchozích dílech jsme se zaměřili na dceřiné společnosti ČSOB. Nyní se přesouváme o dům dále, abychom Vám přiblížili služby a internetové bankovnictví u České spořitelny.

Česká spořitelna internetbanking

Česká spořitelna je neméně důležitým hráčem na tuzemském trhu s financemi a její služby jsou obdobně pestré, jako u dříve zmiňované ČSOB. Na své si tak přijdou jak jednotlivci využívající běžné služby, jako jsou osobní účet, půjčky na bydlení apod., tak i větší, či menší podniky, které by potřebovali pomoct s budováním firemního zázemí.
My dnes ale zůstaneme nohama při zemi a zaměříme se na internetové bankovnictví, ke kterému získáte přístup po zřízení osobního účtu u České spořitelny.

Servis 24 vstup na účet

Servis 24 Internetbanking je v ČR poměrně vyhlášený, co se do kvality internetové bankovnictví týče. Získáte tak neomezený přístup k Vašim financím, budete schopni platit online, zadávat trvalé příkazy a mnoho dalšího.

servis 24 - internetové bankovnictví

Přihlášení probíhá skrze portál Servis24.cz, kde musíte vyplnit Vaše klientské číslo a heslo.
Pro uživatele, jež se přihlašují poprvé, jež připraven názorný tutoriál, ve kterém budete krok po kroku naváděni k úspěšnému přihlášení. Stejně tak můžete využít demo verzi, ve které se můžete podívat na kompletní rozhraní internetbankingu.

CSAS.cz přihlášení

Na internetové adrese www.csas.cz najdete hlavní stránku České Spořitelny, dle našeho názoru působí docela přeplácaně a vyznat se v ní je docela nadlidský oříšek. Proto Vám zde uvedeme odkazy jak se přihlásit asi do nejpopulárnějších služeb. Chcte-li se dostat k Vašemu internetovému bankovnictví stačí kliknou zde. Pro přihlášení do Business 24 stačí kliknout zde a na závěr si dovolujeme přidat přihlášení do nového bonus programu iBOD. Přihlášení se nachází na jiné doméně ne na csas.cz, ale na ibod.cz takže stačí zadat www.ibod.cz nebo kliknout na tento odkaz a snadno se tak k partnerskému programu Spořitelny přihlásit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *